string(3) "936" array(3) { ["ident_url"]=> string(27) "penic-mleka-catler-mf-8010/" ["page"]=> string(14) "product_detail" ["id"]=> string(5) "15382" }
espressa-online.cz  ›  espressa-online.cz  ›   espressa-online.cz  ›   PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KÁVOVARY  ›   NAPĚŇOVAČE MLÉKA

Pěnič mléka CATLER MF 8010

  • Doprava zdarmaDoprava zdarma

Cena s DPH:
3 822 Kč
Běžná cena:
4 023 Kč
Sleva pro Vás:
5%
Výrobce:
Catler
Expedice:
SKLADEM
Záruční doba:
2 roky
Komentáře:
1 

Hodnocení uživatelů:
Pro hodnocení je
třeba se přihlásit.

   Nákup ks
Popis

Automatický pěnič mléka CATLER MF 8010. Dodáván standardně s nástavci na cappuccino a na Latté. Rovnoměrný ohřev zajišťuje indukční ohřev.

Indukční ohřev
Ohřev pěniče mléka je zajištěn pomocí indukční technologie. Díky indukčnímu ohřevu dochází k rovnoměrnému a rychlému rozprostření tepla v konvičce. Tím se urychlí příprava mléka a zkrátí se i doba použití přístroje, čímž ušetříte energii.

Podsvícený otočný ovladač
Multifunkční otočný ovladač slouží k ovládání přístroje a nastavení teploty. Jednoduchým stisknutím otočného ovladače spustíte / zastavíte ohřev tekutiny. Otočením ovladače můžete nastavit teplotu připravované tekutiny. Teplotu můžete nastavit rozmezí od 40 – 80°C.
Volba „COLD STIR“ umožňuje přípravu nápoje bez nutnosti ohřevu tekutiny. Tato funkce je ideální pro přípravu osvěžujících studených nápojů nebo pouze pro rozpuštění ingrediencí.

Pěnicí nástavce
Pěnič mléka je standardně dodáván se dvěma pěnícími nástavci, které umožňují pohodlně a rychle připravit Vámi vybraný nápoj. Pěnicí nástavec „Cappuccino“ je vhodný pro přípravu hustého a krémového mléku, např. pro cappuccino, zatímco pěnicí nástavec „Latté“ je vhodný pro přípravu jemného a nadýchaného mléka, např. pro latté.
Navíc je pěnič mléka vybaven praktickým úložným prostorem pro jeden pěnicí nástavec, který se nachází v zadní části přístroje.

Praktická odměrka
Ve víčku nerezové konvičky je zabudována vyjímatelná praktická odměrka, pomocí které můžete odměřovat a přidávat přísady pro jejich zamíchání.

Galerie

Dotaz na prodavače

Komentáře

bvpshuMBiUVwpQvxc

Autor: Roberto (hwjjy0xhxyk Zavináč yahoo Tečka com)
Vloženo: 13.11.2015, 05:17
Hi Maria, first I'd like to point that just like a bad colorchoice will foerver bug you on a daily basis,a bad coffee machine might make you cranky every morning. So I wouldn't settle on this one!In our case, my husband discovered that it's crucialto have a really good grinder, one that would ground the coffee to a finer powder, which will subsequentlyresult in a more flavorful coffee with crema.
Odpovědět
Vložit nový komentář
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.