JARO 2016 (25.02.2016)

 

 

JAK OŽIVIT TRÁVNÍK PO VEDRECH?  

Nejčastější chyba v parnu – sekáme trávník příliš nízko. Za se­žehnutí trávníku sluncem většinou může to, že ho sekáme příliš nízko. Zatímco jindy přes rok začíná optimální výška trávníku na 3,5 cm, v létě bychom to měli zvýšit na 5 cm. Jen tak zabráníme spálení. V největších vedrech raději trávu nesekáme a počkáme na příhodnější teploty pod 30 °C.

                                                                                                                     

K MULČOVÁNÍ POMŮŽE I DOBRÁ SEKAČKA

Tráva samotná představuje jedno z nejlepších hnojiv. Stačí nechat čerstvě posekanou trávu rozprostřenou na trávníku a dusík v ní obsažený za chvilku zmineralizuje a předá živiny zpět. Má to však jeden háček – tráva musí být posekaná opravdu najemno. Kvalitní sekačka na trávu, ideálně přímo s funkcí mulčování, si s tím hravě poradí. Při obyčejném sekání pak vlastně provádíte 3 v 1: sekání, mulčování i úklid, protože nemusíte řešit, co s posekanou trávou.

 

NÁKUP NOVÉ SEKAČKY JE POTŘEBA DOBŘE PROMYSLET

 

Pokud máte plochu větší jak 1000 m2 vyplatí se do stroje investovat o něco víc peněz než jste původně mysleli nebo případně viděli na bilbordech okolo cest a reálně uvažovali, že kvalitní sekačka opravdu 3.990,- stát nebude a ani kvalitní sekačku nelze vyhrát na kole štěstí. Vše se Vám určitě vrátí a uznáte sami, že takový stroj má několik výhod : budete sekat kratší dobu ** nebudete si ničit svoje auto vožením sekačky do servisu. Tím vším budete šetřit Váš drahocenný čas a v neposlední řadě budete mít kvalitně posekaný a čistý trávník. 

 

ZKUSTE OKOUKNOUT BENZÍNOVÉ SEKAČKY

 

HRG 466 a HRG 536 s 5-ti letou zárukou a různou výbavou

dle požadavku zákazníka V AKČNÍ CENĚ JIŽ OD 14.991,- KČ

 

Tyto sekačky nabízejí maximální konfort a dlouhou životnost.

 

 

E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Infolinka po-pá 8:30-17:00
info Zavináč espressa-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání: