JARO 2016 (25.02.2016)

 

 

JAK OŽIVIT TRÁVNÍK PO VEDRECH?  

Nejčastější chyba v parnu – sekáme trávník příliš nízko. Za se­žehnutí trávníku sluncem většinou může to, že ho sekáme příliš nízko. Zatímco jindy přes rok začíná optimální výška trávníku na 3,5 cm, v létě bychom to měli zvýšit na 5 cm. Jen tak zabráníme spálení. V největších vedrech raději trávu nesekáme a počkáme na příhodnější teploty pod 30 °C.

                                                                                                                     

K MULČOVÁNÍ POMŮŽE I DOBRÁ SEKAČKA

Tráva samotná představuje jedno z nejlepších hnojiv. Stačí nechat čerstvě posekanou trávu rozprostřenou na trávníku a dusík v ní obsažený za chvilku zmineralizuje a předá živiny zpět. Má to však jeden háček – tráva musí být posekaná opravdu najemno. Kvalitní sekačka na trávu, ideálně přímo s funkcí mulčování, si s tím hravě poradí. Při obyčejném sekání pak vlastně provádíte 3 v 1: sekání, mulčování i úklid, protože nemusíte řešit, co s posekanou trávou.

 

NÁKUP NOVÉ SEKAČKY JE POTŘEBA DOBŘE PROMYSLET

 

Pokud máte plochu větší jak 1000 m2 vyplatí se do stroje investovat o něco víc peněz než jste původně mysleli nebo případně viděli na bilbordech okolo cest a reálně uvažovali, že kvalitní sekačka opravdu 3.990,- stát nebude a ani kvalitní sekačku nelze vyhrát na kole štěstí. Vše se Vám určitě vrátí a uznáte sami, že takový stroj má několik výhod : budete sekat kratší dobu ** nebudete si ničit svoje auto vožením sekačky do servisu. Tím vším budete šetřit Váš drahocenný čas a v neposlední řadě budete mít kvalitně posekaný a čistý trávník. 

 

ZKUSTE OKOUKNOUT BENZÍNOVÉ SEKAČKY

 

HRG 466 a HRG 536 s 5-ti letou zárukou a různou výbavou

dle požadavku zákazníka V AKČNÍ CENĚ JIŽ OD 14.991,- KČ

 

Tyto sekačky nabízejí maximální konfort a dlouhou životnost.

 

 

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Infolinka po-pá 8:30-17:00
info Zavináč espressa-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
Čaje Vintage Teas

Čaje Vintage Teas

Připravili jsme pro Vás pravé přírodní čaje ze Srí Lanky. Výjimečnost místních čajů je nejen v ručním sběru, ale i v rychlém zpracování v místě plantáží. Vychutnejte si VINTAGE TEAS, skutečnou kvalitu garantovanou značkou cejlonského lva udělovanou Sri Lanka Tea Board.

10.03.2014
Simon Lévelt

Simon Lévelt

 

Tradice kávy Simon Lévelt začala téměř před 200 lety v docích Amsterdamu. Z řemeslné zručnosti se stala mezinárodně uznávaná pražírna a balírna kávy. U Simon Lévelt se v maximální míře snaží nakupovat syrové kávové boby od farmářů, kteří je pěstují. Čistě přírodní cestou produkovaná káva i čaj si uchovávají aroma, takové jaké skutečně mají mít.

10.03.2014
Přehled kávových specialit

Přehled kávových specialit

Pokud máte rádi kvalitní kávu a nevíte, co přesně názvy jednotlivých káv znamenají, zde se Vám pokusíme vysvětlit, co od jednotlivých druhů kávy očekávat.

Zobrazit celý článek

27.09.2012
Káva MOKADOR

Káva MOKADOR

Firma Mokador dováží kávu od vybraných výrobců ze Střední Ameriky, kde jsou firmy schopné kontrolovat jednotlivá kávová zrna, téměř výhradně typ kávy Arabica, který je nejjakostnější kávou z tropického pásma s teplým a vlhkým klimatem. Více o kávě Mokador naleznete zde: www.espressa-online.cz/clanky/kava-mokador-2/

22.11.2011
Nákup bez obav

Nákup bez obav

Vážení zákazníci,

náš internetový obchod www.espressa-online.cz je autorizovaným prodejcem kávovarů JURA, ale v dnešní době bez hranic máte možnost zakoupit přístroj i v jiné členské zemi EU. Většina modelů je uzpůsobována pro předpokládaný prodejní region, jako např. vybavena návodem a poučením v řeči prodejního regionu. Každý přístroj má omezené možnosti volby komunikačního jazyka a v nákupu v jiné zemi je možné, že přístroj nebude mít možnost nastavení komunikace v češtině.
Přístroje prodávané smluvnímy partnery jsou určeny pro český trh, tedy se všemi potřebnými náležitostmi v češtině. Využíjte autorizovaného prodejce a nákupu bez obav.

18.01.2010