string(3) "134" array(3) { ["ident_url"]=> string(46) "kavovar-jura-impressa-z9-one-touch-tft-chrome/" ["page"]=> string(14) "product_detail" ["id"]=> string(5) "18513" }
espressa-online.cz  ›  espressa-online.cz  ›   espressa-online.cz  ›   KÁVOVARY A ESPRESSA  ›   AUTOMATICKÁ ESPRESSA

Kávovar JURA Impressa Z9 One touch TFT Chrome

  • Doprava zdarmaDoprava zdarma

Cena s DPH:
69 990 Kč
Výrobce:
Jura
Expedice:
Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:
2 roky
Komentáře:
0 

Hodnocení uživatelů:
Pro hodnocení je
třeba se přihlásit.

   Nákup ks
Popis

 Vyroben z vysoce kvalitních materiálů a se švýcarskou precizností, je tento elegantní automatický kávovar ztělesněním síly a ticha. Jakmile je požadovaná volba vybrána na barevném TFT displeji s vysokým rozlišením, přístroj tiše nastaví o připraví espresso, kávu, latte macchiato, cappuccino nebo jiné speciality. Osvětlení šálků zaručuje, že konečný výsledek bude vždy prezentován v tom nejlepším možném světle. To přemění jakoukoliv speciální kávu na požitek všech vašich smyslů.

IMPRESSA Z9 One Touch TFT - přednosti
 
Profeionální příprava mléčných specialit
 Kávovar JURA Impressa Z9 využívá novou technologii napěňování mléka Fine Foam. Díky ní připraví zcela automaticke sametově jemnou mikropěnu. A pokud si budete přát, pak JURA Z9 během chvilky připraví i úžasné cappuccino nebo Latte pouhým stiskem tlačítka, bez nutnosti pohybu šálkem. Duální výpusť pro Cappuccino je výškově nastavitelná, vyhoví tak zcala každému šálku nebo sklenici.
 
 
Geniální ovládání
Ovládání kávovaru je velmi snadné díky barevnému TFT displeji. Nově je možné si uživatelsky upravit pořadí nápojů i nastavení úvodní obrazovky. Pomocí otočného ovladače rychle nalistujete i méně často připravované kávové speciality.
 
Dokonalé materiály a design
Pro kávovar JURA IMPRESSA Z9 byly použity vysoce kvalitní, exkluzivní materiály. Přední, 3mm silný, černě lakovaný panel, grafický barevný TFT displej s vysokým rozlišením, křivky kávovaru ve tvaru kávového zrna, nasvětlení šálků – to je dokonalost v každém detailu. Prostor pro šálky (espresso i cappuccino výpusť) je nasvícen v kombinací bílá/jantarově hnědá.
 
Dokonalá káva bez kompromisu
Kávovar JURA Z9 je vybaven dvěma zcela nezávislými systémy ohřevu - pro vodu a páru. Navíc je kávovar vybaven i systémem pro kompenzaci poklesu vody, vlivem okolní teploty. Uživatel může pro každý nápoj nastavit sílu kávy v pěti stupních, teplotu spařování kávy či hrubosti mletí... Kávová výpusť pro espresso je výškově i šířkově nastavitelná. Díky tomu je usnadněno správné umístění šálku.
 
IMPRESSA Z9 One Touch TFT – výbava
 
Kávovar Jura IMPRESSA Z9 má instalováno nové české menu. Spolu s přístrojem obdržíte také luxusní kovovou termonádobku na mléko, ve které si studené mléko uchová svoji teplotu po celý den. Dále uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), tištěný manuál v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou. 
 
Zajímavé vlastnosti kávovaru JURA IMPRESSA Z9:
Výškově nastavitelná výpust pro cappuccino
Výškově i šířkově nastavitelná výpusť pro espresso
Přední kovový, černě lakovaný panel
Latte Macchiato či Cappuccino pouhým stiskem tlačítka
Technologie zpěňování mléka Fine Foam pro jemnou mikropěnu
Intelligentní systém předehřátí již od prvního šálku (kompenzace tepelných ztát)
Barevný TFT dipslej s možností uspořádání menu
Duální osvětlení šálků v barvě bílé a jantarově hnědé
Intuitivní ovládání prostřednictvím rotačního ovladače
Režim nulové spotřeby v režimu StandBy

Dotaz na prodavače

Komentáře

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Infolinka po-pá 8:30-17:00
info Zavináč espressa-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání: