int(764) array(4) { ["ident_url"]=> string(9) "kapsle-3/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(3) "764" ["catid"]=> string(3) "764" }
espressa-online.cz  ›  espressa-online.cz  ›   espressa-online.cz  ›   KÁVA MOKADOR  ›   KAPSLE

KAPSLE

 

Seřazení:
Zobrazení katalogu: • Mokador Espresso Pod AROMA TOP QUALITY 20ks

  Mokador Espresso Pod AROMA TOP QUALITY 20ks

  Cena s DPH:
  226 Kč

  Je filtr POD, který díky své vysoké kvalitě získala prestižní certifikát BVQI. Jeho složení je tvořeno téměř výlučně z nejrůznějších typů kávy Arabica, trochy kávy Robusta, která dodává kávě jedinečnou intenzivní a krémovou chuť s jemně ovocným aroma. Tato směs se připravuje ve změněné atmosféře, aby byla zaručena čerstvost a aroma právě upražené kávy i po delším čase.

 • Mokador Espresso Pod 100 % ARABICA 20ks

  Mokador Espresso Pod 100 % ARABICA 20ks

  Cena s DPH:
  232 Kč

  Jedná se o směs s přírodně omezeným obsahem kofeinu, charakteristickou svým jemným a sladkým aroma. Tento druh se získává z nejlepší kvality kávy Arabica, která má intenzivní a zvláštní chuť, s krémem jemné barvy.

 • Mokador Espresso Pod CREAMA 20ks

  Mokador Espresso Pod CREAMA 20ks

  Cena s DPH:
  226 Kč

  Tento druh je charakteristický svojí hutností, a je určen těm, kdo mají rádi silné chutě. Prezentuje se hustým a pevným krémem intenzivní barvy. Tento typ je vhodný pro chvíle, kdy máte chuť na kávu, ve které se prolíná jemná chuť vně se silnou chutí uvnitř.

 • Mokador Espresso Pod DECAFFENATED 20ks

  Mokador Espresso Pod DECAFFENATED 20ks

  Cena s DPH:
  226 Kč

  Tato kávová směs je určena všem, kdo se vyhýbá kofeinu a preferuje jeho omezení. Směs je zbavena kofeinu pomocí přirozené metody na bázi vody, která dodává sladkou a plnou chuť a obzvláště krémovou konzistenci v šálku.E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Infolinka po-pá 8:30-17:00
info Zavináč espressa-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání: