O SPOLEČNOSTI

Firma Umlauf byla založena v roce 1992 se sídlem v Hronově Jiráskova ulice 320 Pavlem Umlaufem ml. a navázala na již fungující firmu Umlauf - gastro, která byla založena otcem s 30 letou praxí a úspěšně pokračuje v činnosti dodnes za vedení syna.

  Umlauf gastro se zabývá prodejem a servisem velkokuchyňského zařízení, tudíž neměla daleko k prodeji drobných domácích spotřebičů, bílé techniky, a dále jsme přiřadili další sortiment - audio-video, nářadí a zahradní techniku.

  Cílem firmy byl maximální servis pro zákazníka, a to serióznost, doprava až do domu včetně odborné instalace a co nejnižší cena. Během 13 let se nám podařilo získat řadu spokejených zákazníků, i přes poměrně velkou konkurenci.

  V roce 2005 jsme získali příležitost rozšířit sortiment, nabídku a hlavně reprezentativní prostory s možností dobrého přístupu do prodejny včetně parkoviště. Zrekonstruovali jsme prostory objektu bývalé Rubeny, kde naproti našich prostor vznikal supermarket diskont Plus, a dnes společně s dalšími obchody tvoříme obchodní komlex. Velkoprodejna Umlauf proti diskontu Plus v Hostovského ulici byla otevřena 1. května 2005 a začala nabízet zboží na ploše 600 m2. Naším cílem zůstává maximální servis pro zákazníka, a to nabídnout co nespolehlivější výrobek, který dovezeme až do domu a případně zapojíme a nainstalujeme.

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Infolinka po-pá 8:30-17:00
info Zavináč espressa-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
Čaje Vintage Teas

Čaje Vintage Teas

Připravili jsme pro Vás pravé přírodní čaje ze Srí Lanky. Výjimečnost místních čajů je nejen v ručním sběru, ale i v rychlém zpracování v místě plantáží. Vychutnejte si VINTAGE TEAS, skutečnou kvalitu garantovanou značkou cejlonského lva udělovanou Sri Lanka Tea Board.

10.03.2014
Simon Lévelt

Simon Lévelt

 

Tradice kávy Simon Lévelt začala téměř před 200 lety v docích Amsterdamu. Z řemeslné zručnosti se stala mezinárodně uznávaná pražírna a balírna kávy. U Simon Lévelt se v maximální míře snaží nakupovat syrové kávové boby od farmářů, kteří je pěstují. Čistě přírodní cestou produkovaná káva i čaj si uchovávají aroma, takové jaké skutečně mají mít.

10.03.2014
Přehled kávových specialit

Přehled kávových specialit

Pokud máte rádi kvalitní kávu a nevíte, co přesně názvy jednotlivých káv znamenají, zde se Vám pokusíme vysvětlit, co od jednotlivých druhů kávy očekávat.

Zobrazit celý článek

27.09.2012
Káva MOKADOR

Káva MOKADOR

Firma Mokador dováží kávu od vybraných výrobců ze Střední Ameriky, kde jsou firmy schopné kontrolovat jednotlivá kávová zrna, téměř výhradně typ kávy Arabica, který je nejjakostnější kávou z tropického pásma s teplým a vlhkým klimatem. Více o kávě Mokador naleznete zde: www.espressa-online.cz/clanky/kava-mokador-2/

22.11.2011
Nákup bez obav

Nákup bez obav

Vážení zákazníci,

náš internetový obchod www.espressa-online.cz je autorizovaným prodejcem kávovarů JURA, ale v dnešní době bez hranic máte možnost zakoupit přístroj i v jiné členské zemi EU. Většina modelů je uzpůsobována pro předpokládaný prodejní region, jako např. vybavena návodem a poučením v řeči prodejního regionu. Každý přístroj má omezené možnosti volby komunikačního jazyka a v nákupu v jiné zemi je možné, že přístroj nebude mít možnost nastavení komunikace v češtině.
Přístroje prodávané smluvnímy partnery jsou určeny pro český trh, tedy se všemi potřebnými náležitostmi v češtině. Využíjte autorizovaného prodejce a nákupu bez obav.

18.01.2010