O SPOLEČNOSTI

Firma Umlauf byla založena v roce 1992 se sídlem v Hronově Jiráskova ulice 320 Pavlem Umlaufem ml. a navázala na již fungující firmu Umlauf - gastro, která byla založena otcem s 30 letou praxí a úspěšně pokračuje v činnosti dodnes za vedení syna.

  Umlauf gastro se zabývá prodejem a servisem velkokuchyňského zařízení, tudíž neměla daleko k prodeji drobných domácích spotřebičů, bílé techniky, a dále jsme přiřadili další sortiment - audio-video, nářadí a zahradní techniku.

  Cílem firmy byl maximální servis pro zákazníka, a to serióznost, doprava až do domu včetně odborné instalace a co nejnižší cena. Během 13 let se nám podařilo získat řadu spokejených zákazníků, i přes poměrně velkou konkurenci.

  V roce 2005 jsme získali příležitost rozšířit sortiment, nabídku a hlavně reprezentativní prostory s možností dobrého přístupu do prodejny včetně parkoviště. Zrekonstruovali jsme prostory objektu bývalé Rubeny, kde naproti našich prostor vznikal supermarket diskont Plus, a dnes společně s dalšími obchody tvoříme obchodní komlex. Velkoprodejna Umlauf proti diskontu Plus v Hostovského ulici byla otevřena 1. května 2005 a začala nabízet zboží na ploše 600 m2. Naším cílem zůstává maximální servis pro zákazníka, a to nabídnout co nespolehlivější výrobek, který dovezeme až do domu a případně zapojíme a nainstalujeme.

E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Infolinka po-pá 8:30-17:00
info Zavináč espressa-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019