string(3) "769" array(3) { ["ident_url"]=> string(35) "bristot-speciale-1-kg-zrnkova-kava/" ["page"]=> string(14) "product_detail" ["id"]=> string(5) "15254" }
espressa-online.cz  ›  BRISTOT

Bristot Speciale 1 kg, zrnková káva

Cena s DPH:
415 Kč
Běžná cena:
470 Kč
Sleva pro Vás:
12%
Výrobce:
Bristot
Expedice:
není skladem
Komentáře:
0 

Hodnocení uživatelů:
Pro hodnocení je
třeba se přihlásit.

   Nákup ks
Popis

Toto espresso je směsí pěti druhů Arabik ze Střední i Jižní Ameriky, které mu propůjčují typickou chuť. Ideální pro přípravu espressa i cappuccina.
Brazilská káva Santos a prané kávy Arabica (káva připravovaná mokrým zpracováním) nejvyšší kvality, pocházející ze Střední Ameriky (Mexika a Guatemaly), přinášejí této jemné směsi espresa sytou sladkost a aroma.
Skvělou chuť a krémovou pěnu dodává příměs indických káv.
Typické severoitalské jemné pražení zaručuje celkově bohaté a krémové espreso.
Ideální pro přípravu espresa a cappuccina.


Aroma: Intenzivní, sladké, s ovocným mandarínkovým nádechem
Chuť: Silná, ale příjemná čokoládová dlouhotrvající chuť
Kyselost: Delikátní a jemná

V roce 1919 zakladatel značky Bristot – Dominic Bristot začal intenzivní výzkum pražení a zpracování kávy tak, aby dosáhl svého snu, vytvoření jedinečné kávové směsy vysoké kvality a exkluzivní chuti, která by umožnila ochutnat běžným lidem perfektní italské espresso. Což se mu díky pečlivému výběru surové kávy, vždy v místě původu, prostřednictvím mnoha zlepšovacích návrhů a za použití inovativních technologií také podařilo. První ochutnávka Bristot Speciale vás zanechá v nevěřícném úžasu. Tak jemná a sametově hebká chuť kávy se vidí jen zřídka kdy. Lehká sladkost hraje s velmi subtilní, spíše jen naznačenou trpkostí. Pět různých druhů praných kávových bobů kávy Arabica z Jižní a Střední Ameriky se zde dostalo do směsy s vybranými druhy Robusty z Indie a Pobřeží slonoviny. Tato kombinace vám pohladí všechny vaše chuťové pohárky. Dokonce i pohled na mramorování silné a přetrvávající cremy v odstínech hnědé, slibuje při pití velmi zvláštní druh potěšení.

Dotaz na prodavače

Komentáře

E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.